איפון 6 – iPhone 6

אייפון 6 יש כבר הרבה יותר שמועות וספקולציות סביב הטלפון החכם הבא מבית האפל לאחרונה, אבל היום יש לנו 6 קונספט המציג iPhone של אפל מה המודל החדש יכול להיות כמו.

אנחנו זוכים לראות מספר הרעיונות חכמים קונספט כאן בסקירת טלפונים, וכמו טלפוני קונספט מדווחים, אייפון 6 אנטואן Brieux מNAK Studio יש לבוא עם רעיון אחר iPhone עתיד בצורת 6 עד מדומים-iPhone. תכונה אחת בולטת של המכשיר היא הרעיון להעביר את כפתור הבית לצדו השמאלי של מכשיר היד, שיעשה את זה יותר קל לשימוש עם האגודל.

מרגש זה של כפתור הבית גם תעשו יותר מקום לגודל התצוגה להיות מוגברים, ובמקרה הזה של רעיון הרעיון הוא שיש תצוגת 4.9 אינץ'. עד מדומה של 6 צעדי iPhone ב125 x 63 מ"מ, ואתה היו חושבים שהתצוגה הייתה מגיעה אריזת רזולוצית 1080p.

המעצב לצערי לא לחשוף יותר מדי פרטים על היצירה שלו, אך כפי שניתן לראות בתמונה למטה את כפתור הבית ניתן לראות מתחת לחצני עוצמת קול בצד. יש גם זוג הרמקולים גדולים יותר וקטן יותר המזח 19 פינים בתחתית, שהיה המרכז של ספקולציות לאחרונה.

בעוד הצדדים של המכשיר הם מתכת ואת הכיסוי האחורי נראה כמו שהוא מכוסה עם משטח זכוכית. אפשר היה לחשוב שהמכשיר יהיה לפחות מכשיר בעל ארבע ליבות, עם מצלמת 10 מגה פיקסל, 6 iOS או iOS 7.0, אבל כל זה תלוי אם אנטואן רוצה רעיון רעיון להיות 2012 או 2013 חומר.

כמובן שזה רק רעיון מושג הומצא על ידי מעצב שאין קשרים עם אפל, אייפון 6 אבל הם צריכים בעצם לעשות זה 5-iPhone. היית רוצה כפתור הבית כדי לשים בצד של 5-iPhone?

 

Seo Star  בניית אתרים  קידום אתרים  שלטים  סושי כשר  תיקון מסך אייפון 5  מטפחות מעוצבות  אורל ג'ט  קוסם ליום הולדת   סושי מהדרין   קוסם   טכנאי מזגנים   הובלות   מיחזור מתכות  דודי שמש  קפה קפה גבעת שמואל גלידת אלדו

 

למרבה הפלא אפל, יצרניות של האייפון החלו לעבוד על iPhone 6 ו 7 iOS וחדשות זה מגיעות ממקורות. כולנו יודעים שהאייפון 5 הוא הושק לאחרונה עם הפעלת iOS 6 אבל אני חושב שזה חדשות מזעזעות לחנוני טק.
אני חושב שהתפיסה העיקרית של אפל מאחורי חשיבה זו היא רק כדי למשוך את סמסונג ממקומה בשוק נייד ואני מקווה אפל יכול לעשות הרבה יותר טוב עם האייפון 6 כי אנחנו לא אוהבים או מעריכים את האייפון 5.
לדברי מפתחי יומני האינטרנט הבא, אפל היא בדיקת מכשיר עם, "ה-iPhone 6.1" חדשה מזהה ריצת 7 iOS. יתר על כן, המכשיר שולח בקשות מכתובת ה-IP בקמפוס קופרטינו של אפל.
מן יזם יומנים שראינו, את בקשות אפליקציות מקורן כתובת IP בקופרטינו הקמפוס של אפל, טוענות כי חברים של פיתוח התוכנה של אפל וצוותות יישום תאימות בודקים כמה מהיישומים הפופולריים או יותר ידועים כבר ב-App Store .
למרות שניתן זייפו נתונים ומערכת הפעלת מכשיר, טביעת רגל IP ייחודית מובילה חזרה לקופרטינו הקמפוס של אפל מובילה אותנו להאמין שזה לא אחד מהניסיונות אלה.

בחדשות מזעזעות, אפל עובד על יורש ל iPhone 5, "של 2012 הגאדג'ט של השנה," ומעדכן iOS, מערכת ההפעלה ב-iPhone, iPad ו-iPod Touch.
בסדר, שהוא בעצם לא בהלם, וזה פחות או יותר צפויים, נורמלי, והפעלת נוהל הרגיל של אפל. למעשה, הזעזועים היחידים יהיו אם החברה לא עובדת על מודלים ותוכנה חדשים.
. עם זאת, זה קצת מפתיע שאפל אפשרה מכשירים עם designator הדגם החדש להעז uncloaked לתוך העולם הדיגיטלי פי האינטרנט הבא, מפתחים רואים "iPhone6.1" והתייחסויות ל7 iOS ביומני יישומי ניתוח – מ כתובת ה-IP כנראה שמקורו בקופרטינו.

זה לא אייפון 6.
שיכול בקלות להיות מוסבר, כמובן, על ידי אפל בדיקת יישומים פופולריים עם גרסות מעודכנות של מערכת ההפעלה הניידת שלה על אבות טיפוס של הטלפונים העתידיים של החברה.
בהתחשב בחיבתה של החברה לשמירה על פרטיות, עם זאת, הייתי מצפה אפל כדי לזייף מזהים של טלפון ישן יותר, ובכך להסתיר את החומרה ותוכנה החדשות מתודעה ציבורית.
אלא אם כן, כמובן, החברה מקליפורניה הפרות היא פותחת דף חדש ונכנסת לעידן חדש של שקיפות ארגונית.

אייפון 6

Seo Star  בניית אתרים  קידום אתרים  שלטים  סושי כשר  תיקון מסך אייפון 5  מטפחות מעוצבות  אורל ג'ט  קוסם ליום הולדת   סושי מהדרין   קוסם   טכנאי מזגנים   הובלות   מיחזור מתכות  דודי שמש  קפה קפה גבעת שמואל גלידת אלדו

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>